vv Wijster

Info wedstrijden/trainingen

    Pagina 14 van 33

  • dd: 2016-08-22 - Wijster JO15-1 - ACV JO15-4 van 27 augustus is verplaatst naar 31 augustus.

    De bekerwedstrijd Wijster JO15-1 - ACV JO15 van zaterdag 27-8-2016 is verplaatst naar woensdag 31-8-2016, aanvang 18:45 uur.
    Spelers aanwezig om 18:00 uur.

  • dd: 2016-08-22 - HZVV JO13-6 - Wijster JO13 van 27 augustus is verplaatst naar 6 september.

    De bekerwedstrijd HZVV JO13-6 - Wijster JO13-1 van 27 augustus is verplaatst naar dinsdag 6 september, aanvang 18:30.
    Vertrek in overleg met de leider(s)

  • dd: 2016-08-19 - Wijster 2 - WKE 2 vervallen!

    WKE 2 is uit de bekercompetitie gehaald.

  • dd: 2016-08-18 - Wijster 2 - WKE 2 verplaatst

    De wedstrijd Wijster 2 - WKE 2 wordt verplaatst van zondag 21 augustus naar donderdag 15 september, 19:00 uur.

    Ze konden nog geen team bij elkaar krijgen.

  • dd: 2016-08-18 - Keeperstraining

    In het clubblad staat dat de keepertraining voor O17, O15 en O13 op dinsdag is van 18:00 19:00 uur, dit moet echter zijn van 19:00 - 20.00 uur! Bram start op 6 september met de training voor de keepers.

  • dd: 2016-08-15 - Trainingstijden jeugd

    Trainingstijden en dagen voor de jeugd staan nu op de website.
    Start training vanaf maandag 22-8-2016.

  • dd: 2016-07-25 - Bekerindeling jeugd

    Het volledige programma is te zien onder teaminfo.

    1 SJO WNBC 09 JO17-1G
    2 HZVV JO17-5
    3 Wijster JO17-1
    4 VKW JO17-3

    1 Wijster JO15-1
    2 HH Combi JO15-1
    3 VKW JO15-3
    4 ACV JO15-4

    1 HZVV JO13-6
    2 Beilen JO13-3
    3 De Weide JO13-8
    4 Wijster JO13-1

    1 Wijster JO11-1
    2 De Weide JO11-6G
    3 Pesse JO11-2
    4 Vitesse 63 JO11-1G

    1 Hoogeveen JO11-8
    2 SJO WNBC 09 JO11-2G
    3 HH Combi JO11-2
    4 Wijster JO11-2

    1 De Weide JO9-5
    2 Pesse JO9-1
    3 SJO SVZ JO9-2
    4 Wijster JO9-1

  • dd: 2016-07-16 - Voorbereiding selectie 2016-2017

  • dd: 2016-07-15 - Concept indelingen Wijster 2,3 en 4

    Res. 3e klasse A:

    Alcides 3
    Beilen 3
    Dedemsvaart 2
    EMMS 2
    Germanicus 3
    Havelte 2
    HODO 2
    MSC 2
    VENO 2
    Wacker 2
    Wijster 2
    Zuidwolde 3

    Res. 6e klasse V:

    Balkbrug 3
    De Blesse 3
    DVSV 2
    Giethoorn 2
    IJhorst 3
    Ruinen 6
    Scheerwolde 2
    Uffelte 2
    VENO 3
    Wijster 3
    Witteveense Boys 2
    FC Wolvega 2

    Res. 6e klasse U:

    Dalen 6
    Havelte 4
    HODO 3
    Hoogeveen 4
    Pesse 3
    Raptim 7
    Ruinen 4
    Ruinen 5
    Ruinerwold 5
    Steenwijkerwold 5
    Wacker 4
    Wijster 4

  • dd: 2016-07-15 - Indelingen jeugd (JO17, JO15 en JO13)

    Beilen JO17-2
    BSVV JO17-2
    HHCombi JO17-1
    JV Oostenburg JO17-2
    VKW JO17-2
    Wijster JO17-1

    Dwingeloo JO15-2
    HHCombi JO15-2
    Hoogeveen JO15-4
    HZVV JO15-5
    Pesse JO15-2
    JVZ JO15-3
    WNBC '09 JO15-2
    VKW JO15-3
    De Weide JO15-5
    Wijster JO15-1

    Beilen JO13-4
    Fit Boys JO13-3
    Hoogeveen JO13-4
    HZVV JO13-5
    Pesse JO13-2
    JVZ JO13-3
    WNBC '09 JO13-1
    VKW JO13-3
    Wijster JO13-1

  • < vorige | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | volgende >
  •