vv Wijster

Info wedstrijden/trainingen

    Pagina 21 van 30

  • dd: 2015-08-11 - Trainingstijden voor de jeugd najaar 2015

    Trainingstijden voor de jeugd najaar 2015:

    De B-junioren beginnen 12 augustus weer met trainen.
    De overig teams vanaf 17 augustus.

    Wijster B1 maandag en woensdag 19:30 – 20:30 uur Jan Willem Popping, 06-25513994
    Wijster C1 dinsdag en donderdag 19:00 – 20:00 uur Ronald Ipema, 06-34863539
    Wijster D1 dinsdag en donderdag 19:00 – 20:00 uur Edwin Ipema, 0593-562760
    Wijster E1 maandag en woensdag 18:00 – 19:00 uur Gineke Jager, 0593-567250
    Wijster E2 dinsdag en donderdag 18:30 – 19:30 uur Martijn Schokker en Chiel Jan Visser 0593-562624 562167
    Wijster F1 maandag en woensdag 18:00 – 19:00 uur ? en Rolf Venekamp 06-53804065
    Wijster F2 maandag en woensdag 18:15 – 19:00 uur Peter de Jong 06-53868524

    Als je niet kunt trainen dan moet jij je even afmelden bij de trainer!

  • dd: 2015-08-11 - Teamindeling jeugd najaar 2015

    Teamindeling jeugd najaar 2015:

    B1 – junioren
    Lennard van Es, Harold Hegen, Jurek Kok, Rick Kemkers, Bert Schoonewille,
    Frank Priet, Martin Smit, Andr้ de Mots, Brian Paas, Tirsten Neppelenbroek,
    Lennard Zantinge, Giovanni Kammer, Lennard Vierhoven, Jeroen de Mots.
    Trainer: Jan Willem Popping.
    Leider: Johan Kammer.

    C1 – junioren
    Demi Kuipers, Myon Padding, Milou Kok, Anne Nederhoff, Wiljam Oostenbrink,
    Bent van Raay, Jarnick Brandsma, Martijn Abbes, Jochem Abbes, Jordy Smand, Roan Bouwmeester, Hans Jan Stel, Rene Kammer, Tijn Langenhorst.
    Trainer: Ronald Ipema.
    Leiders: Johan Brandsma, Koen Stel en Jan Hendrik Abbes.

    D1 – pupillen
    Jesper Schokker, Roy Wilting, Daan Pieters, Antoine Booyink, Rowan de Groot, Megan May, Tim Ipema, Justin Schonewille, Timo Scholing, Bram Reinds,
    Tristan Bouwmeester, Jorn Wilting, Twan Dolsma, Sem Veldkamp, Milan Jelsma.
    Trainer: Edwin Ipema
    Leiders: Jan Jelsma en Freek Veldkamp.

    E1 – pupillen
    Ramon Manting, Sem Bekelaar, Duncan May, Alwin Bos, Jelmer Rensing,
    Nico Strijker, Nick Dolsma, Finn Brand.
    Trainer: Gineke Jager.
    Leiders: Edwin Bekelaar en Johannes Bos.

    E2 – pupillen
    Isabel van Olffen, Isa Wilting, Senna Kammer, Finn de Jong, Jort de Jong,
    Nick Padding, Rick Bouwmeester, Ruben Bos.
    Leiders: Klaas Roelof Bouwmeester en Roelof Padding.
    Trainers: Martijn Schokker en Chiel Jan Visscher.

    F1 – pupillen
    Jesse Oosterloo, Manon Smand, Leon Koops, Jesse Venekamp, Jan Teun Prikken, Jan Strijker, Lennart Rensing, Daan Reinds, Niek Venekamp.
    Trainers: Rolf Venekamp en ?
    Leiders: Jan Koops en Rolf Venekamp.

    F2 – pupillen
    Renaldo Prakken, Mathijs Manting, Liam Dolfing, Ferry Hooghuis, Jorn de Jong, Mart Bekelaar, Hendrik Prikken, Stan Koops, Tom Koops.
    Trainer: Peter de Jong.
    Leider: Marten Prakken.

  • dd: 2015-08-10 - Wijster 1 - VKW 2

    Op het door zonovergoten Sportpark De Meer werd afgelopen zondag een oefenwedstrijd gespeeld tegen het tweede team van VKW. Martijn Schokker werd in de 16 onderuit gehaald en de gegeven penalty werd koelbloedig benut door Ronald Ipema. In de tweede helft scoorde Mark Priet die enkele minuten daarna onreglementair werd vastgehouden in het strafschopgebied. De gegeven penalty werd benut door Martijn Schokker. Aan het einde van de wedstrijd kregen de gasten uit Westerbork nog een penalty toegekend die vervolgens werd benut. Dit was eveneens de einduitslag 3-1. Ondanks de penalty’s was er sprake van een sportieve wedstrijd waar het “leer” aspect voorop stond. Woensdagavond om 19.30 speelt Wijster 1 een tweede oefenwedstrijd in Wijster tegen Witteveen.

  • dd: 2015-07-25 - Bekerprogramma jeugd

    Het bekerprogramma van de jeugd is toegevoegd.
    Zie teaminfo.

  • dd: 2015-07-24 - Bekerindeling jeugd

    Asser Boys B1, BSVV B1, Dwingeloo B1, Wijster B1.
    ACV C5, FC Assen C5, HH Combi C2. Wijster C1.
    FC Assen D2, Fit Boys D1, Leo D1, Wijster D1.
    BSVV E1, Diever-Wapse E3, SVH E1, Wijster E1.
    FC Assen E8, Diever-Wapse E2, Fit Boys E3, Wijster E2.
    FC Assen F5, Rolder Boys F2, VKW F3, Wijster F1.
    BSVV F2, WNBC '09 F2, Smilde '94 F4, Wijster F2.

    Alle teams spelen hun eerste bekerwedstrijd op zaterdag 22 augustus.
    Het wedstrijdprogramma volgt z.s.m.

  • dd: 2015-07-17 - Indeling Wijster 3 en 4 seizoen 2015/2016

    6e klasse 14:

    Achilles 1894 3
    Beilen 7
    BEW 3
    Eext 2
    FC Fochteloo 3
    HHCombi 3
    HOC 3
    Hoogersmilde 3
    SGO 2
    Smilde '94 5
    Stanfries 4
    Wijster 3

    6e klasse 17:

    Achilles 1894 4
    Asser Boys 7
    Beilen 8
    HHCombi 4
    HOC 4
    Hoogeveen 4
    LEO (Loon) 5
    Rolder Boys 4
    SVDB 2
    VKW 5
    Wijster 4
    Witteveense Boys 3

  • dd: 2015-07-17 - Indeling Wijster B1, C1 en D1

    B1: 2e klasse 03

    Alcides B2
    HZVV B2
    FC Meppel B2
    Pesse B1
    SC Rouveen B1
    Ruinen B1
    Ruinerwold B1
    JVZ B2
    OFW B1
    WIJC B1
    Vitesse '63 B1
    Wijster B1

    C1: 4e klasse 04

    Beilen C3
    Dwingeloo C2
    HHCombi C2
    Hoogeveen C3
    HZVV C5
    Pesse C2
    Ruinen C2
    JVZ C3
    WNBC C1
    VKW C3
    De Weide C4
    Wijster C1

    D1: 1e klasse 11

    Achilles 1894 D1
    ACV D2
    FC Assen D2
    Fit Boys D1
    Gieten D1
    HOC D1
    LEO (Loon) D1
    LTC D1
    Rolder Boys D1
    Smilde '94 D1
    VKW D1
    Wijster D1

  • dd: 2015-07-10 - Bekerindelingen Wijster 1 en 2

    Indeling Wijster 1: Wijster 1, Smilde '94 1, GRC Groningen 1 en Forward 1 (Groningen).

    Indeling Wijster 2: Wijster 2, Sleen 2 en Sweel 2.

  • dd: 2015-07-10 - Competitie indeling Wijster 2

    3e klasse C

    FC Oldemarkt 2
    Alcides 4
    Wacker 2
    Wijster 2
    Trinitas 2
    Steenwijkerwold 2
    MSC 2
    VENO 2
    Ruinen 2
    Havelte 2
    Dalen 3
    Beilen 3

  • dd: 2015-07-01 - Indeling Wijster 1 4e klasse D 2015-2016

    Bargeres, Dedemsvaart, DSC'65, IJhorst, KSC, Pesse, Schoonebeek, SVBC, Sweel, Valther Boys, Weerdinge, Wijster, Witteveense Boys'87 en Zwartem. Boys.

  • < vorige | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | volgende >
  •