vv Wijster

Info wedstrijden/trainingen

    Pagina 30 van 30

  • dd: 2014-03-14 - Selecties Wijster 1 en 2 voor 16 maart 2014

    Wijster 1: Bram, Bertjan, Rene, Bart T, Chieljan, Bart P, Edwin, Martijn, Dennis, Marco, Youri, Sam, Roy.

    Wijster 2: Harm Jan, Wim, Martin, Patrick, Robin, Mark B, Ramon, Jan, Eric, Arno, Klaas, Jorn, Daan, Wessel.

    09:00 uur vertrek.

  • dd: 2014-03-07 - Wedstrijd SV Hoogersmilde 3 - Wijster 3 verplaatst naar 30-3-14

    De wedstrijd SV Hoogersmilde 3 - Wijster 3 is verplaatst van 9 maart naar 30 maart ivm een tekort aan spelers bij het 3e.

  • dd: 2014-03-07 - Selecties Wijster 1 en 2 voor 9 maart

    Wijster 1: Bram van Brakel, Chieljan Visscher, Bertjan Tjarks, Jan Willem Popping, Bart Tjarks, Bart Popping, Edwin Ipema, Marc Priet, Dennis Langenburg, Martijn Schokker, Marco Werners, Rene Dolfing, Sam Neppelenbroek en Youri Booijink.

    Wijster 2: Mark Bosma, Ramon Bouwmeester, Robin Bouwmeester, Arno Dolfing, Jorn Dolfing, Patrick Erkelens, Klaas Jager, Jan Jelsma, Eric de Jong, Wim Mos, Daan Ottink, Roy Timmerman, Martin Wever.

  • dd: 2014-03-06 - Wijziging aanvangstijd Wijster D1 - Gieten D2

    De wedstrijd Wijster D1 - Gieten D2 van zaterdag 8 maart begint een half uur later, dus 11:30 i.p.v. 11:00 uur.

  • dd: 2014-03-03 - Teamindeling jeugd voorjaar 2014

    De teamindeling van de jeugd voor de komende voorjaarscompetitie is een beetje aangepast waardoor deze enigzins afwijkt van hetgeen wat in het laatste clubblad stond vermeld.

    Teamindeling jeugd voorjaar 2014

    B1 ? junioren
    Koen Nederhoff, Jarno Oostenbrink, Sam Neppelenbroek, Rick Visscher, Julian Kuipers, Youri Booyink, Lars Timmerman, Jorian Oortwijn, Harold Kammer, Lennart van Es, Nienke Woertink, Harold Hegen, Dick Nederhoff.
    Trainer: Jan Willem Popping.
    Leiders: Jan Willem Popping en Henk Woutersen.

    C1 ? junioren
    Rik Bazuin, Jurek Kok, Rick Kemkers, Bert Schoonewille, Martin Smit, André de Mots, Brian Paas, Tim Bazuin, Demi Kuipers, Tirsten Neppelenbroek, Lennard Zantinge, Glenn Geerts, Giovanni Kammer.
    Trainer: Ronald Ipema.
    Leiders: Johan Kammer en William Geerts.

    D1 ? pupillen
    Lennard Vierhoven, Myon Padding, Milou Kok, Jeroen de Mots, Anne Nederhoff, Wiljam Oostenbrink, Bent van Raay, Jarnick Brandsma, Martijn Abbes, Jochem Abbes, Jordy Smand, Roan Bouwmeester, Hans Jan Stel, Rene Kammer.
    Trainers: Johan Brandsma en Jan Kok
    Leiders: Johan Brandsma, Koen Stel en Jan Hendrik Abbes.

    E1 ? pupillen
    Jesper Schokker, Roy Wilting, Tijn Langenhorst, Daan Pieters, Antoine Booyink, Tim Ipema, Justin Schonewille, Timo Scholing, Milan Jelsma.
    Trainer: Gineke Jager.
    Leider: Jan Jelsma.

    E2 ? pupillen
    Dean van Raay, Ramon Manting, Bram Reinds, Teun Hagesteijn, Tristan Bouwmeester, Jorn Wilting, Twan Dolsma, Sem Veldkamp, Alwin Bos.
    Leiders: Freek Veldkamp en Johannes Bos.
    Trainers: Martijn Schokker en Chiel Jan Visscher.

    F1 ? pupillen
    Sem Bekelaar, Jelmer Rensink, Nico Strijker, Nick Dolsma, Martijn Scholing, Senna kammer, Finn Brand, Finn de Jong.
    Trainer: Edwin Ipema.
    Leiders: Edwin Bekelaar en Johannes Bos.

    F2 ? pupillen
    Nick Padding, Rick Bouwmeester, Manon Smand, Ruben Bos, Jesse Venekamp, Twan Scholing, Lennart Rensing, Renaldo Prakken.
    Trainer: Sam Neppelenbroek en Koen Nederhoff.
    Leiders: Roelof Padding en Klaas Roelof Bouwmeester.

  • dd: 2014-02-21 - Selecties Wijster 1 en 2 voor 23 februari 2014

    Wijster 1: Bram van Brakel, Jan Willem Popping, Bertjan Tjarks, Bart Tjarks, Edwin Ipema, Erjen Derks, Roel Jager, Marc Priet, Marco Werners, Martijn Schokker, Chieljan Visscher, Rene Dolfing, Youri Booyink, Sam Neppelenbroek.

    Wijster 2: Harmjan Fransens, Robin Bouwmeester, Ramon Bouwmeester, Arno Dolfing, Patrick Erkelens, Klaas Jager, Eric de Jong, Roy Timmerman, Rolf Venekamp, Marco Westerveld, Martin Wever, Daan Ottink, Wessel Woutersen.

    Aanwezig: 09:45 uur.

  • dd: 2014-02-18 - Wedstrijdwijziging Wijster E1

    De bekerwedstrijd Wijster E1 - ZFC Zuidlaren E5 is verplaatst van zaterdag 22 februari naar zaterdag 1 maart om 10:00 uur.

  • dd: 2014-02-14 - indeling voorjaarscompetitie jeugd

    B ? junioren 3e klasse Poule 26

    Tynaarlo B1
    ZFC Zuidlaren B2
    Vako B2
    Beilen B2
    Wijster B1
    Rolder Boys B2

    D ? pupillen 3e klasse Poule 47

    HH combi D2
    Wijster D1
    Annen D2
    Rolder Boys D3
    Gieten D2
    ZFC Zuidlaren D4

    E ? pupillen 2e klasse Poule 32

    Smilde ?94 E3
    Asser Boys E2
    Stanfries E1
    Tynaarlo E1
    Wijster E1
    ZFC Zuidlaren E4

    E ? pupillen 2e klasse Poule 36

    Eext E1
    Beilen E2
    LTC E3
    HOC E2
    Wijster E2

    F ? pupillen 3e klasse Poule 42

    ZFC Zuidlaren F5
    FC Assen F7
    Wijster F1
    Dwingeloo F2
    Beilen F3
    ACV F5

    F ? pupillen 4e lasse Poule 63

    Wijster F2
    Gasselternyveen F2
    LTC F5
    Annen F4
    Vako F3
    ACV F8

  • < vorige | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
  •